Диск гальмівний Mercedes Sprinter задній (пр.во ABE) пошкоджений. пак.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C4M035ABE |
| Виробник | ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Висота | 71 мм |
| Діаметр маточини | 180 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 363014-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 121 ₴

