Диск гальмівний Mercedes Sprinter,VW LT задній (пр-во KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1031864 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Висота | 96 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, G-Class |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 361199-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 978 ₴

