Диск гальмівний Mitsubishi Lancer 06- передн. (пр-во KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 103115 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Висота | 45 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Dodge |
| Сумісність з моделлю | Caliber, ASX, Lancer |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 369500-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 839 ₴

