Диск тормозной Opel Movano,Renault Master передний (пр-во KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1032134 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 110 мм |
| Висота | 61 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 24 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 361206-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 956 ₴

