Диск гальмівний Renault Kangoo передній (пр-во KAMOKA) пошкоджений. упак.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 103111 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Висота | 44 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 361181-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 869 ₴

