Диск гальмівний Renault Master задній (пр-во ABE)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C4R024ABE |
| Виробник | ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 71.5 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип | Невентильовані |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 363026-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴

