Диск гальмівний VW Transporter передній (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1031109 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Висота | 56 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Alhambra |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 361180-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 206 ₴

