Ролик натяжний Renault Trafic, Opel Vivaro ременя ГРМ (пр.о INA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 531006110 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Ширина | 30.8 мм |
| Внутрішній діаметр | 23.7 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Volvo, Opel, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | 480, Solenza, 11, Kangoo, Espace, Laguna, Express, Carisma, Pick Up, 19, Rapid, Trafic, 440, 21, 460, Clio, Megane, V40, S40, Samurai, Scenic, Super 5 |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 356536-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 958 ₴

