
Сальник колінвала Renault, Clio, Laguna, Megane, Trafic, Opel Vivaro передн. (пр-во Ajusa)
392 ₴
- Немає в наявності
- Код: 356503-sm
+380 (73) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвала Renault, Clio, Laguna, Megane, Trafic, Opel Vivaro передн. (пр-во Ajusa)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 15062100 |
| Виробник | AJUSA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
| Висота | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Renault, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | 10, 19, Laguna, 480, Epica, Trafic, Carisma, 21, Space Star, Kangoo, Indica, Clio, Megane |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 356503-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 392 ₴
