Сальник колінвала задній Mercedes Sprinter OM651 96x114x9 (пр-во ELRING)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 742960 |
| Виробник | ELRING |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 96 мм |
| Зовнішній діаметр | 114 мм |
| Висота | 9 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Jeep, Dodge, Infiniti |
| Сумісність з моделлю | CLS, C-Class, GLC, Q50, Sprinter, Patriot, Compass, Caliber, V-Class, GLA-Class, A-Class, Q30, SLC, QX30, S-Class, Viano, Vito, B-Class |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 130742-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 433 ₴

