
Сальник коленвала, передний 60*75*7 Renault Trafic 03- 2.5dCi (пр-во BGA)
204 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 373886-sm
+380 (73) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник коленвала, передний 60*75*7 Renault Trafic 03- 2.5dCi (пр-во BGA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | OS9349 |
| Виробник | BGA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Матеріал | NBR |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Interstar, Laguna, Movano, Trafic, Primastar, Vivaro, Master |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 373886-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 204 ₴
