Сальник хвостовика Mercedes Sprinter, Vito 639 40x70x11/18 (пр.-во ELRING)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 456980 |
| Виробник | ELRING |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Висота | 18 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano, Sprinter, Vario |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 374161-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 491 ₴

