
Фільтр повітряний (елемент) Citroen Berlingo, Peugeot Partner (пр-во KAMOKA)
212 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 361776-sm
+380 (73) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний (елемент) Citroen Berlingo, Peugeot Partner (пр-во KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F221001 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 425 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Audi, Smart, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Cabrio, 307, 308, 206, A6, Berlingo, C4, Xsara Picasso, Partner, 323 |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 361776-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 212 ₴
