Фільтр повітряний (елемент) Fiat Doblo (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F225101 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 212 мм |
| Ширина | 199 мм |
| Висота | 68 мм |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Peugeot, Opel, Audi, Fiat, Skoda, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Doblo, MiTo, Lancer, Corsa, Octavia, A6, 207, Punto, Linea, Vida, Grande Punto, 407, Meriva, Combo |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 361785-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 191 ₴

