Фільтр повітряний (елемент) Renault Kangoo (пр.о MEYLE)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 16123210007 |
| Виробник | Meyle |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 82 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 378 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Duster, Sandero, Kangoo, Clio, Logan, Kubistar, Almera |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 367048-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 191 ₴

