
Фільтр повітряний (елемент) Renault Laguna, Megane, Trafic (пр.о Champion)
184 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 356506-sm
+380 (73) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний (елемент) Renault Laguna, Megane, Trafic (пр.о Champion)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100737P |
| Виробник | Champion |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 312 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Висота | 42 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna, Movano, Trafic, Primastar, Scenic, Vivaro, Kangoo, Master, Clio, Megane |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 356506-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 184 ₴
