Фільтр повітряний (елемент) Renault Master (пр.о MEYLE)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6123210015 |
| Виробник | Meyle |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 249 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 284 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 357550-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 458 ₴

