
Фільтр повітряний (елемент) Citroen Berlingo,Peugeot Partner (пр-во KAMOKA)
233 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 361779-sm
+380 (73) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний (елемент) Citroen Berlingo,Peugeot Partner (пр-во KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F221601 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 494 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | DS3, 5008, 3008, 308, 207, 208, DS4, C3, Berlingo, C4, Partner, 508 |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 361779-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 233 ₴
