
Фільтр повітряний (елемент) Citroen Berlingo,Peugeot Partner (пр-во KAMOKA)
185 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 361780-sm
+380 (73) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний (елемент) Citroen Berlingo,Peugeot Partner (пр-во KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F222801 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 297 мм |
| Ширина | 101 мм |
| Висота | 49 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Volvo, Peugeot, Volkswagen, Honda, BMW, Seat, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 3, 306, C-Class, Xsara, Kangoo, Partner, 960, Porter, ZX, 405, 406, Civic, Golf, Clio, Xantia, Multivan, Berlingo, Ibiza |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 361780-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴
