
Фільтр повітряний (елемент) Citroen Berlingo,Peugeot Partner (пр-во KAMOKA)
287 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 361794-sm
+380 (73) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний (елемент) Citroen Berlingo,Peugeot Partner (пр-во KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F235001 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 348 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Peugeot, Opel, Nissan, Volkswagen, Subaru, Fiat, Skoda, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Insignia, C4 Cactus, DS3, DS5, 3008, 308, Octavia, Jumpy, XV, C3, C4, C5, Partner, Sprinter, Expert, 350Z, 4008, R-Class, Rapid, 206, 207, 208, 2008, 5008, Golf, C-Elysee, 508, ASX, DS4, Scudo, Berlingo |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 361794-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 287 ₴
