
Фільтр повітряний (елемент) Citroen Jumpy,Peugeot Expert (пр-во KAMOKA)
257 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 361781-sm
+380 (73) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний (елемент) Citroen Jumpy,Peugeot Expert (пр-во KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F223601 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 253 мм |
| Ширина | 133 мм |
| Висота | 63 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Volkswagen, Mini, Fiat |
| Сумісність з моделлю | 407, Expert, Jumpy, Scudo, C5, Passat, Clubman |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 361781-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 257 ₴
