Фільтр повітряний (елемент) Ford Transit (пр-во KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F217801 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 361775-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 266 ₴

