Фільтр повітряний Audi A4, A5,Q5 (пр-во KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F229801 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 322 мм |
| Ширина | 128 мм |
| Висота | 67 мм |
| Сумісність з маркою | Great Wall, Porsche, Peugeot, Volkswagen, Dodge, Audi |
| Сумісність з моделлю | Grand Caravan, Caliber, Space Wagon, A3, A4, A5, Haval 6, Cayenne, Q5 |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368494-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴

