Фільтр Повітряний Chevrolet Aveo (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F237301 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Aveo |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 372982-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 215 ₴

