
Фільтр повітряний Chevrolet Cruze 09', Opel Astra J 09', Zafira 11' (пр.о KAMOKA)
268 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 368459-sm
+380 (73) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Chevrolet Cruze 09', Opel Astra J 09', Zafira 11' (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F220801 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 256 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Orlando, Astra, Cruze, Zafira |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368459-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 268 ₴
