Фільтр повітряний Chevrolet Cruze, Opel Astra (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F220701 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 256 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 35 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota, Opel, ЗАЗ, Seat, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Astra, Orlando, Lancer, Prado, Zafira, Cruze, Vida, Ibiza |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368458-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 259 ₴

