Фільтр повітряний Chevrolet Spark, Matiz (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F223101 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 223 мм |
| Ширина | 193 мм |
| Висота | 27 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Spark, Matiz |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368470-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 178 ₴

