
Фільтр повітряний Citroen C4, Peugiot 207,308,3008 (пр.о KAMOKA)
266 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 368527-sm
+380 (73) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Citroen C4, Peugiot 207,308,3008 (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F235101 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 147 мм |
| Висота | 44 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Lexus, Peugeot, Opel, Nissan, Mini, Jaguar, Mercedes-Benz, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | DS3, DS5, 3008, XJ, 308, RCZ, C4, C5, Pick Up, C5 Aircross, 207, 208, Grandland / Grandland X, 5008, Clubman, 508, LFA, Corsa, DS4, Vario |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368527-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 266 ₴
