Фільтр повітряний Ford C-Max, Focus, Mazda 3 (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F204801 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 264 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Plymouth, Volvo, Fiat, Skoda, Ford, Mercedes-Benz, Mazda, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, 3, Ducato, Sundance, Octavia, B-Class, C-Max, C30, Suburban, Focus |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368378-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 157 ₴

