Фільтр повітряний Ford Fiesta, Mazda 2 (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F234801 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 216 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Висота | 41 мм |
| Сумісність з маркою | Mini, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fiesta |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 372987-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 263 ₴

