Фільтр повітряний Ford Focus, Kuga, Mondeo (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F232101 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 236 мм |
| Ширина | 207 мм |
| Висота | 66 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Volkswagen, Opel, Lancia, Hyundai, Skoda, Ford, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Octavia, C30, Ypsilon, Kuga, C70, Focus, 500, S-Max, V40, S40, S60, V70, Mondeo, V50, S80, B-Class, H-1 / Starex, Vectra |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 369264-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 302 ₴

