Фільтр повітряний Ford Galaxy (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F200801 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Volvo, Volkswagen, Opel, Nissan, BMW, Smart, Mini, Fiat, Ford, Seat, Mercedes-Benz, Saab |
| Сумісність з моделлю | 3, 7-Series, Kadett, 740, Sprinter, X 1/9, CAMPO , Z3, 9-3, City-Coupe, G-Class, Master, 460, Alhambra, Almera, Micra, CX, Ascona, Astra, Galaxy |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368356-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229 ₴

