Фільтр повітряний Ford Mondeo (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F201501 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 338 мм |
| Ширина | 143 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Rover, Renault, Volkswagen, Jaguar, Audi, BMW, Fiat, Skoda, Ford, Seat |
| Сумісність з моделлю | X-Type, Mondeo, 3, Xsara Picasso, Alhambra, 75, 25, Octavia, A8, C5, Megane, Ulysse |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368360-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 163 ₴

