Фільтр Повітряний Honda Accord (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F225501 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 232 мм |
| Ширина | 212 мм |
| Висота | 48 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 372981-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴

