Фільтр повітряний Honda Accord VII 03'- (пр-во KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F225301 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 341 мм |
| Ширина | 149 мм |
| Висота | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota, Nissan, Honda, BMW, Maserati |
| Сумісність з моделлю | Avensis, Gransport, Accord, Micra |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368477-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 209 ₴

