Фільтр повітряний Honda CR-V 07- (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F225801 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Висота | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368479-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 261 ₴

