Фільтр повітряний Hyundai Accent,Kia Rio (пр-во KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F226701 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 134 мм |
| Висота | 56 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, BMW, Hyundai, Jeep, Kia |
| Сумісність з моделлю | 3, Magentis, Accent, Rio, Passat |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368484-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 ₴

