Фільтр Повітряний Hyundai i10 (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F227801 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 274 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 78 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | i10 |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 372985-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 197 ₴

