Фільтр повітряний Hyundai IX35,Kia Sportage (пр-во KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F226301 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 164 мм |
| Висота | 51 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | i40, ix35 |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368482-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219 ₴

