Фільтр Повітряний Kia Carens (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F226801 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 45 мм |
| Сумісність з маркою | BMW, Isuzu, Skoda, Kia |
| Сумісність з моделлю | 3, Magentis, D-Max, Fabia, Carens |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 372980-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 ₴

