Фільтр Повітряний Kia Carens, Magentis (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F232901 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 264 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 54 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat, Skoda, Kia |
| Сумісність з моделлю | Ducato, Magentis, Fabia, Carens |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 372986-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 241 ₴

