Фільтр повітряний Kia Picanto. (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F233301 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 251 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Висота | 39 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Kia |
| Сумісність з моделлю | Picanto, Viano |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368515-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165 ₴

