Фільтр повітряний Mersedes Class E (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F227301 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 316 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 56 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368487-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 237 ₴

