Фільтр повітряний Mersedes Class M. (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F227101 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 226 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368486-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256 ₴

