Фільтр повітряний Mitsubishi Colt VI 04- (пр-во KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F234901 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 116 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Renault, Volkswagen, Toyota, Smart, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Forfour, Colt, Sebring, HiAce, Passat |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368526-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 ₴

