Фільтр повітряний Mitsubishi L200 05- (пр-во KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F227401 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 66 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volkswagen, BMW, Iveco, Ford |
| Сумісність з моделлю | Z4, L200, Massif, Jumper, Sierra |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368488-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 237 ₴

