
Фільтр повітряний MitsubisiLancer,Outlender, Pegiot4007 (пр.о KAMOKA)
262 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 372988-sm
+380 (73) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний MitsubisiLancer,Outlender, Pegiot4007 (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F227501 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 68 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Peugeot, BMW, Ford, Saab |
| Сумісність з моделлю | Lancer, C-Crosser, Outlander, 4007, Cobra, Sierra |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 372988-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 262 ₴
