
Фільтр повітряний Opel Astra G/H 98',Zafira A/B 99'- (пр.о KAMOKA)
170 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 368355-sm
+380 (73) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Opel Astra G/H 98',Zafira A/B 99'- (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F200601 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 293 мм |
| Ширина | 237 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volvo, Volkswagen, Dodge, Fiat, Skoda, Ford, Renault, Porsche, Peugeot, Opel, Honda, Hyundai, Mercedes-Benz, Mazda, Kia, Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | CLS, Insignia, 156, 626, 3, Ducato, Octavia, Jumper, Jumpy, C-Max, Speedster, C3, Passat, Epica, C70, 323, CAMPO , Caddy, Expert, Tempra, 911, 407, Tigra, Trafic, Zafira, A6, Civic, Combo, Meriva, Astra, Corsa, Vectra, Neon, 6, Shuma |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368355-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴
