Фільтр повітряний Opel Combo, Corsa B, Tigra (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F201101 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volvo, Peugeot, Toyota, Nissan, Lancia, Opel, Dodge, BMW, Mini, Fiat, Mazda, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | X5, Boxer, 306, C70, 323, Sunny, L400, Probe, Tempra, Tigra, 206, Thesis, Combo, Corsa, Hilux, Xsara Picasso, Neon |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368358-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 151 ₴

