Фільтр повітряний Opel Combo, Corsa C, Meriva (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F202901 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 207 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Daihatsu, Volvo, Volkswagen, Suzuki, Subaru, Fiat, Skoda, Ford, Seat, Saab, Renault, Porsche, Peugeot, Opel, Lancia, Mini, Isuzu, Jaguar, Mercedes-Benz, Kia, Москвич, Audi, BMW, BYD, Cadillac, Chery, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Doblo, X5, X6, Boxster, Bravo, XF, XJ, C-Class, C-Max, C3, C5, Eos, Escort, Expert, 356, Fiesta, Charade, Focus, Commodore, G-Class, Gemini, Golf, Grande Punto, GT, Vectra, Super 5, CLS, J5, 100, Jumper, W111, W112, 19, 207, Manta, Megane, Meriva, B3, Mondeo, 25, 3, Octavia, Omega, Orion, M6, Passat, Polo, 407, Tigra, Ritmo, Safrane, Scorpio, Scudo, 6, Shuma, Sierra, MB, 2.5-3.2, SL, 80, T1, Taunus, 9000, 911, 940, Toledo, Transit, A6, Clio, Combo, Ascona, Astra, Corsa, Viano, Coupe, Vitara, Vito, CTS, Voyager, Beta, Delta |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368366-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 144 ₴

